راه اندازی فروشگاه اینترنتی محصولات ارگانیک و پاک توسط شرکت تعاونی نیک اندیشان باینگان

وی هدف از راه اندازی این فروشگاه را در سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال حمایت از تولید منطقه اورامانات در زمینه های باغداری، دامداری و صتایع دستی که از پایه های رونق اقتصادی محسوب می شود عنوان کرد.
وی افزود: دسترسی آسان هموطنان در سراسر کشور به محصولات با کیفیت بالا، پاک و ارگانیک با تضمین کیفیت را از دیگر اهداف راه اندازی این فروشگاه عنوان کرد.
وی ادامه داد : محصولاتی از قبیل مغز گردو، روغن حیوانی، عسل، کشک، توت، و گیوه (کلاش) هم اکنون در این فروشگاه اینترنتی عرضه شده و در آینده نزدیک سبد فروشگاه کاملتر خواهد شد.
ایشان در ادامه گفت: ادرس سایت رسمی این شرکت www.nab-co.ir  می باشد و از طریق سایت میتوان به صفحه فروشگاه دسترسی پیدا کرد و محصولات را بصورت اینترنتی سفارش داده  و از طریق پست پیشتاز، سفارشات به دست مشتریان خواهد رسید.
غفور رستم زاده اضافه کرد شرکت تعاونی ناب یک شرکت چند منظوره با اهداف مشخص بوده و حوزه فعالیت شرکت مذکور در زمینه های گردشگری، صنایع دستی، دامداری و بسته بندی میباشد و اعضای این تعاونی مصمم به اداره منظم و برنامه دار آن هستند و در حد توان سعی خواهند کرد الگوی مناسبی برای سایر شرکتهای مشابه در منطقه باشند.
وی از مسئولان امر هم درخواست همکاری نموده و افزود فعالیتهای مذکور تنها با حمایت دولت میسر خواهد شد .
شرکت تعاونی ناب هر ساله با برپایی نمایشگاه در فصول مختلف سال به معرفی محصولات و تولیدات منطقه میپردازد .

لازم بذکر است فروشگاه اینترنتی شرکت تعاونی نیک اندیشان باینگان اولین فروشگاه اینترنتی عرضه محصولات ارگانیک و صنایع دستی در منطقه اورامانات استان کرمانشاه بوده و دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت ایران می باشد.

ورود به صفحه اصلی سایت شرکت

ورود به صفحه فروشگاه اینترنتی

1

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *