گردهمایی راهنمایان گردشگری سراسر کشور در پاوه برگزار شد

به گزارش خبرنگار ناب، صبح امروز ۲۵۰ نفر از راهنمایان گردشگری کشور به دعوت رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان پاوه در حاشیه همایش یازدهمین گردهمایی راهنمایان گردشگری سراسر کشور که در کرمانشاه از اول تا چهارم ماه جاری ( اسفند ) برگزار میشود وارد شهرستان هزار ماسوله ( پاوه) شدند و در هتل ارم پاوه با شکوه خاصی از آنان استقبال گردید .
نکته قابل توجه این دیدار حضور پر رنگ سمن ها و انجمن های گردشگری و زیست محیطی بود که در تدارک برنامه نقش خود را به خوبی ایفا کرد .
دکتر ولدبیگی فعال زیست محیطی و گردشگری در یک معرفی کامل و جامع به معرفی جاذبه های شهرستان از جمله طبیعت بکر منطقه پرداخت .
حضور فعالین گردشگری شهر بانه وره به همراه کودکان مهد کودک این شهر هم چشمگیر بود و به مراسم جلوه خاصی بخشیده بود .

فعالین گردشگری روستاهای خانقاه،شرکان و نسمه هم ستودنی بود .
مدیریت محترم هتل ارم ، روابط عمومی فرمانداری پاوه مسئولان میراث استان و خبرگزاریها و سایتهای محلی هم در این همایش در جهت اطلاع رسانی به خوبی ایفای نقش کردند .
از شهر باینگان هم اعضای تعاونی نیک اندیشان با حضوری پررنگ توانستند به معرفی جاذبه ها و توانمندیهای بخش باینگان بپردازند . پخش تیزرهای تبلیغاتی از طریق ویدیو پروژکشن، معرفی محصولات پاک باینگان، و پخش تراکتهای تورهای تخصصی و ارگانیک از جمله فعالیت جوانان نیک اندیش بود.

گالری تصاویر
ارسال دیدگاه

Your email address will not be published. Required fields are marked *