تور تخصصی گردشگری اورامانات

در این تور که بیشتر افراد آن را بازنشستگان پزشکی و دانشگاهی تهران را شامل میشد به یکی از خاطره انگیز ترین تورهای گردشگری ایران تبدیل شد، بطوریکه همه افراد تور به ضرس قاطع اعلام کردند که این تور بهترین توری بود که تا الان تجربه کرده بودیم.

غفور رستم زاده مدیر عامل شرکت تعاونی نیک اندیشان باینگان گفت: این تور به مدت سه روز و دو شب در اورامانات برگزار شد و گردشگران از جاذبه های اورامانات و بویژه منطقه باینگان بازدید بعمل آوردند.
وی در ادامه گفت: در این تور، گردشگران در خانه بوم گردی واقع در روستای ساتیاری اقامت نمودند و برای نخستین بار با غذاهای محلی و سنتی از گردشگران پذیرایی شد.
وی عنوان کرد:کلانه،خورشت جعفری کوهی(برزا) بورانی کنگر و کباب چنجه و خورشت خلال وعده های شام و ناهار و کره و شیرازه(سولکه) شیر گوسفند و تخم مرغ محلی وعده صبحانه تور بود.
رستم زاده اظهار کرد: این تور اولین تور رسمی با مدیریت شرکت تعاونی نیک اندیشان باینگان بوده که در منطقه اورامانات برگزار شده و آمادگی کامل را برای برگزاری تورهای گردشگری در این منطقه داریم و امیدواریم که شاهد برگزاری تورهای بیشتری در سطح منطقه باشیم.
مدیر عامل تعاونی نیک اندیشان باینگان گفت: گردشگرانی که در این تور حضور داشتند از نحوه برگزاری این تور رضایت کامل داشته و منطقه اورامانات را جز بکرترین مناطق ایران عنوان کردند و این منطقه را مکانی جدید برای سفرهای بعدی خود انتخاب نموده اند.وی در پایان گفت: طاق بستان کرمانشاه،غار قوری قلعه، غار حسین کوهکن، جنگل مرخیل باینگان، چشمه سفید آب باینگان، شهر پاوه، چشمه هانی کوان پاوه، روستای هجیج و چشمه بل و ییلاق زیبای شیوسر جاذبه های گردشگری تور اورامانات بودند.

گالری تصاویر
ارسال دیدگاه

Your email address will not be published. Required fields are marked *